Welcome in BTNAU! – ми відкриті для студентів-іноземців

Україна – це держава, яка рухається в напрямі зближення і взаємної співпраці з іншими країнами-партнерами. За кількістю іноземних студентів Україна входить у першу десятку країн світу. Підвищує цю статистику й наш навчальний заклад, який цього року приймає на навчання студентів із інших країн.

Білоцерківський національний аграрний університет має потужну науково-освітню базу, здатну забезпечити якісними й фундаментальними знаннями всіх іноземців. Навчальні програми вишу відповідають міжнародним стандартам, а викладачі готові адаптувати програмовий матеріал під кожного студента. Цьогоріч 27 представників із Пакистану, Еквадору, Іспанії, Марокко, Алжира, Бангладеш, Камеруну, Азербайджану та Індії здобувають освіту в нашому університеті.

Тисячолітня історія, споконвічні традиції, близькість до видатних пам’яток та невеликих культурних містечок робить наше місто освітньо й туристично привабливим. Ми докладаємо багато зусиль до реалізації програм навчання іноземних студентів, наближаючи міжнародну діяльність до її європейського рівня. Наш університет є гнучким та відкритим для розвитку і співпраці!