Міжнародний онлайн вебінар "Як запустити бізнес-інкубатори в університетах?"

Бізнес-інкубатори в університетах – надзвичайно ефективний інструмент, що підтримує наукові ідеї викладачів, студентів, аспірантів, зміцнює ділову екосистему та діловий дух в університеті, під таким меседжем пройшов вебінар у Білоцерківському НАУ у рамках міжнародного проєкту «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України» за підтримки чеської агенції розвитку кооперації.

Було обговорено головні умови запуску бізнес-інкубатора в університеті, його структуру, цілі, задачі, програму розвитку, результати роботи. Петр Копечек – координатор національних програм розвитку стартапів та бізнес-акселератор у Чехінвест поділився досвідом запуску та роботи студентського бізнес-інкубатора «Poin One» в Чеському університеті природничих наук, Прага.

Безумовно впровадження такого бізнес-інкубатора оживить викладання прикладних дисциплін та змотивує молодь створювати власні старпати. #CZDA#BTNAU#CULS, #Petr Kopeček.