Ярмарок вакансій «Робота для тебе»

2 листопада в Білоцерківському національному аграрному університеті (БНАУ) відбувся Ярмарок вакансій, який вже став доброю традицією й містком між студентами й провідними компаніями-роботодавцями, що не втрачають нагоди презентувати свої пропозиції з працевлаштування – різноманітні вакансії та програми стажувань.

Захід надає студентам БНАУ унікальний шанс безпосередньо в університеті зустрітися з представниками найкращих підприємств, дізнатися про кадрові потреби бізнесу, поспілкуватись із HR-менеджерами, познайомитись із критеріями відбору персоналу, подати своє резюме на відкриті вакансії.

У церемонії урочистого відкриття взяли участь: перший проректор Віталій Петрович Новак, голова районної ради Віталій Юрійович Гринчук, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Дмитро Володимирович Нестеренко.

Цього року у Ярмарку вакансій взяли участь понад 30 компаній: Департамент екології та природних ресурсів КОДА, ПАТ ”Миронівський хлібопродукт“, ТОВ ”Комплекс Агромарс“, ТОВ ”Хімагромаркетинг“, ТОВ ”Кернел“, ТОВ ”Анкорес–Україна“, ТОВ ”Юнівест Медіа“, ТОВ СП ”Нібулон“, ТОВ ”Українські ветеринарні технології“, СТОВ ”Агросвіт“, СТОВ ”Агрофірма Маяк“, Асоціація виробників молока, ТОВ ”Сігнет-Центр“, ПрАТ ”Миронівська птахофабрика“, ТОВ ”РОПА Україна“, ТДВ ”Синявське“, Фастівська районна державна лікарня ветеринарної медицини, ТОВ ”М’ясопереробний завод ”Баварія“, ДСЛП ”Київлісзахист“, Черкаська дослідна станція біоресурсів НААН, ТОВ АФ ”Україна-О“, ПП ”Галекс-Агро“, ТОВ ”Мережа Ланет“, Сквирська дослідна станція органічного виробництва Інституту агроекології і природокористування НААН, Басейнове управління водних ресурсів річки Рось, ТОВ ”Ясенсвіт“, ТОВ ”Агропромисловий комплекс Насташка“, Черкасирибоохорона, Київрибоохорона, ПСП ім. Т.Г.Шевченка, ФГ ”Вікторія“, ТОВ ”Органік Мілк“, ТОВ ”Трібо“, ТОВ ”Україна 2001“, Білоцерківське районне управліня Держспоживслужби, Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості.

Компанії ТОВ СП ”Нібулон“, Асоціація виробників молока, ТОВ ”РОПА Україна“, ТОВ ”Комплекс Агромарс“, скористалися нагодою й ширше презентували свої кар’єрні можливості, зібравши зацікавлених у актовій залі університету.

Звичайно, не всі відвідувачі на цьому ярмарку визначилися з майбутнім місцем роботи, але за відгуками як роботодавців, так і студентів та випускників такі зустрічі є дуже корисними.