З глибоким сумом сповіщаємо про передчасну смерть доктора ветеринарних наук В.І. Левченка

30 квітня на 77-му році пішов із життя видатний вчений і педагог, організатор і керівник, академік НААН, доктор ветеринарних наук, засновник наукової школи терапії і діагностики, директор науково-дослідного інституту внутрішніх хвороб тварин, заслужений ветеринарний лікар України, людина щедрої душі і доброго серця

Володимир Іванович Левченко

Колектив Білоцерківського національного аграрного університету глибоко сумує з приводу передчасної смерті Володимира Івановича і висловлює щире співчуття близьким і рідним покійного. Світла пам'ять про Володимира Івановича назавжди залишиться в серцях і пам'яті всіх, кому пощастило з ним працювати і спілкуватися.

Прощання з покійним відбудеться 1 травня у вестибюлі центрального корпусу університету з 12.40 до 13. 10 год.