Загальнокомандне ІІІ місце наше! Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 21 – Ветеринарна медицина

З 26 по 27 квітня, на базі Одеського державного аграрного університету, відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 21 – Ветеринарна медицина. Від нашого університету в конкурсі брали участь студенти ІV курсу факультету ветеринарної медицини Сирнікова Ілона (1 група) та Плікус Ярослав (3 група).

На урочистому відкритті конкурсу виступили в.о. ректора Одеського державного аграрного університету, професор Корлюк С.С. і декан факультету ветеринарної медицини та біотехнологій, доцент Чігірьов В.О.

Представники факультету ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету зайняли третє командне місце. Вітаємо учасників конкурсу та керівників їх наукових робіт.

Учасникам конкурсу запам’яталася екскурсія містом Одеса, особливо Одеський національний академічний театр опери та балету, пам’ятник герцогу де Рішельє біля Потьомкінських сходів, що ведуть до порту.

Хотілося б щиро подякувати організаторам конкурсу за гостинність і високий рівень його організації.

Антіпов Анатолій, керівник групи, зав. кафедри паразитології та фармакології