Закордонне стажування в рамках Твіннінг-проекту МЕБ

Про практичну реалізацію наступного етапу співпраці між факультетом ветеринарної медицини БНАУ та VetAgro-Sup (факультет ветеринарної медицини) в рамках Твіннінг-проекту МЕБ з покращення ветеринарної освіти, що розпочався у 2017 році, на Раді ФВМ доповів завідувач кафедри епізоотології та інфекційних хвороб, професор Корнієнко Леонід Євгенович. Він, разом з доцентом кафедри Царенком Тарасом Михайловичем, з 2 по 13 січня 2017 року стажувався в Ліонській ветеринарній школі (Франція) щодо актуальних питань епізоотології та інфекційних хвороб, біостатистики (з використанням R), організації навчального процесу, нових методів викладання дисципліни, започаткували наукову співпрацю з вивчення інфекційних хвороб.

Леонід Євгенович представив членам Ради факультету детальну презентацію стажування, яке було насиченим і продуктивним та, в черговий раз, висловив вдячність МЕБ, керівництву університету та французьким колегам за можливість підвищити свій професійний рівень завдяки налагодженим міжнародним зв’язкам.

Букалова Н.В., доцент, член Ради ФВМ