ENG | УКР |

Заняття з паразитології продовжуються

 

На жаль, під час карантину усі студенти на деякий час змушені забути про звичне для них проведення практичних занять, лекцій та інших щоденних справ в університеті.

Та, не зважаючи на те, що нині наше навчання відбувається дистанційно, студенти 5 групи 3М курсу проходять практику з паразитології у себе вдома або ж господарствах свого району. Ми стараємося втілювати навики, здобуті на парах в університеті, та вивчаючи матеріал робочої програми в системі MOODLE. Ми ділимося з іншими студентами своїми навиками та обговорюємо лікування паразитарних хвороб тварин.

На парах з паразитології, під керівництвом доцента кафедри паразитології та фармакології Антіпова Анатолія Анатолійовича, ми проводили дослідження проб фекалій різними методами. Особливе захоплення цією роботою виникало тоді, коли ми бачили позитивний результат наших досліджень під мікроскопом.

Тепер, на карантині, ми використовуємо набутті знання. Деякі студенти відвідують ветеринарні клініки, інші – різні господарства. Там ми практикуємося й отримуємо новий досвід на майбутнє. Крім цього, ми використовуємо знання з паразитології і у себе вдома. Ми проводимо дегельмінтизацію тварин, досліджуємо їх на наявність ектопаразитів тощо. 

На сьогодні ми можемо зробити висновок, що теоретичні знання та практичні навики, набуті нами на кафедрі паразитології та фармакології Білоцерківського національного аграрного університету безпосередньо та дистанційно є надзвичайно корисними та потрібними. Ми вдячні викладачам, що можемо використовувати всі набуті знання з користю для наших пацієнтів!

За дорученням студентів, староста 5 групи 3М курсу Плюх Богдана