Запрошуємо до нас на навчання

Щороку викладачі БНАУ проводять профорієнтаційну роботу в різних регіонах України: розповідають учням випускних класів загальноосвітніх шкіл про професії, яких можна здобути у нашому університеті та можливості їх подальшого працевлаштування. Молодь, передусім цікавить можливість стажування в країнах Європейського Союзу, здобуття дипломів європейського зразка тощо.

У період з 7 по 9 листопада викладачі кафедри паразитології та фармакології виїздили з профорієнтаційною роботою в Тростянецький та Тульчинський райони Вінницької області. Особливо гостинною була зустріч з учнями Тульчинського військово-спортивного ліцею, де разом із ліцеїстами чотирьох одинадцятих класів був проведений круглий стіл у затишній актовій залі. Більшість випускників ліцею мають намір вступати до військових вищих навчальних закладів, проте частину з них зацікавила можливість отримання у нашому університеті одночасно і професії, і  військового звання.

Однак, не лише тульчинських ліцеїстів, а й учнів шкіл зазначених вище районів зацікавила можливість отримання професії, проходження військової підготовки, стажування за кордоном під час навчання в нашому вищому навчальному закладі.

Гончаренко В.П., Шаганенко В.С., доценти кафедри паразитології і фармакології