ENG | УКР |

Засідання керівництва університету

 

Сьогодні, 8 вересня, на чолі з ректором А.С. Даниленком, відбулося засідання керівництва університету.

У зв`язку з поширенням коронавірусної інфекції, важливо закцентувати увагу на безпечному та  продуктивному навчанні студентів.

Саме на цій задачі, на початку заходу, наголосив Анатолій Степанович та закликав максимально компенсувати скорочення аудиторних занять, навчанням у режимі онлайн з залученням усіх можливих інструментів.

Надалі ректор проінформував присутніх про перебіг засідання Ради ректорів Київського вузівського центру за участю профспілкових лідерів вишів Київського регіону, під час якого були обговорені нагальні питання: автономія вишів, що закріплена на законодавчому рівні, державна підтримка для підготовки молодих наукових кадрів, підняття рівня фахових видань, правила вступу випускників бакалаврату до магістратури.

Для продуктивної діяльності новоствореної кафедри мовної підготовки, присутніми були проаналізовані завдання та шляхи вирішення проблем, які стосуються ефективної підготовки іноземних студентів та їх адаптації в освітнє середовище університету.

Наприкінці засідання завідувач відділом маркетингу, ліцензування та акредитації В.В. Скиба окреслив нові підходи для профорієнтаційної роботи у 2020-2021 навчальному році.