Засідання круглого столу «Актуальні проблеми трудового законодавства в умовах Євроінтеграції»

29 листопада в рамках Всеукраїнського тижня права на кафедрі цивільно-правових дисциплін факультету права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету відбулось засідання круглого столу «Актуальні проблеми трудового законодавства в умовах Євроінтеграції».

У обговорені проблемних питань брали участь як науковці БНАУ, так і запрошені гості. Серед яких: депутат Київської обласної ради 6-7 скликання, заступник голови бюджетної комісії – Поліщук С.М.; представник організвції роботодавців – Чаус І.В.; юрисконсульт Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості – Жуковська А.О. та представники Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу.

В ході обговорення учасники висвітлили питання правових особливостей забезпечення зайнятості населення та працевлаштування, визначили проблеми реформування трудового законодавства в умовах прийняття нового Трудового кодексу та Євроінтеграції. Такі зустрічі, безумовно, стають чудовим поєднанням теоретичних знань та практичних навичок, результатом яких є визначення подальших перспектив розвитку правової освіти.

Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Пахомова А.О.