Засідання Київської обласної Ради ветеранів за участі студентства університету

Ставленням до ветеранів, до тих, хто захищав нашу країну, хто своєю працею створював її національне багатство насамперед визначається моральність суспільства. На жаль, не завжди владні структури охоче підтримують заходи, пов’язані з діяльністю ветеранських організацій. Та, на щастя, є серед нас людина великої і щирої душі, яка ніколи не стоїть осторонь людських проблем – це депутат Київської обласної ради, ректор Білоцерківського національного аграрного університету, академік Анатолій Степанович Даниленко.

Отож, коли постало питання, як і де провести пленум ради ветеранів Київської області з нагоди 30-річчя заснування обласної ветеранської організації, то Анатолій Степанович відразу відгукнувся і запропонував відзначити цю подію в стінах одного з найстаріших вищих навчальних закладів – у Білоцерківському НАУ.

Ректор тепло, по-синівському, потурбувався, щоб ветерани відчули тут і повагу, і заслужену любов. У своєму колі вони мали змогу обговорити низку актуальних питань та наболілих проблем, яких у ветеранів немало. Потім Анатолій Степанович запросив гостей до актової зали, де вони зустрілися зі студентською молоддю. Поважне зібрання вітали з ювілейною датою заступник голови Київської обласної ради Стариченко М.А., голова Білоцерківської райдержадміністрації Джегур Г.В. та голова районної ради Грінчук В.Ю., представники облдержадміністрації, Богуславської райдержадміністрації та інших держадміністрацій районів Київщини.

Особливо зворушливим було привітання Анатолія Степановича, який відзначив величезний внесок старшого покоління у здобутки держави і наголосив на важливості наступності поколінь. Він підкреслив, що сьогодні на ветеранів покладається дуже відповідальна місія – активно працювати у справі патріотичного виховання молоді, передавати їй і свій життєвий досвід, і свою безмежну любов до Батьківщини, а тому і сьогоднішня їх зустріч зі студентами дуже символічна. Анатолій Степанович наголосив, що з свого боку, як депутат облради, він зробить все можливе, щоб якомога швидше в облдержадміністрації була затверджена і запрацювала програма «Турбота», в якій передбачено багато положень стосовно покращення життя ветеранів.

Багато теплих слів почули на свою адресу учасники пленуму. Були і нагороди, і подяки, і вітальні адреси з нагоди ювілею ветеранської організації. На завершення студенти університету привітали ветеранів святковим концертом, в якому врахували їхні музичні уподобання.

Ветерани Київщини щиро вдячні Анатолію Степановичу Даниленку за його щирість і людяність, за надану можливість урочисто і тепло відзначити своє свято.

О.І. Розпутній, професор,голова ради ветеранів БНАУ