Засідання Київської обласної студентської ради

21 березня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося засідання Київської обласної студентської ради. Заслухали вступне слово заступника голови – керівника апарату Київської обласної державної адміністраці Кучера В'ячеслава Анатолійовича. За порядком денним було піднято питання про призначення стипендій студентам ВНЗ Київської області, а також призначення стипендій активістам, спортсменам та науковцям. Складено попередній план роботи КОСР на 2017 рік та розглянуто висунуті ідеї, щодо заходів.

Заступником начальника управління молоді та спорту Тромсою Вікторією спільно з в.о директором КЗ КОР "Київський обласний молодіжний центр" Михайловим Андрієм було розглянуто пропозиції студентів щодо проведення заходу "Студмістечко", визначено місце та приблизну дату наступного виїзного засідання КОСР.

Кузнєцова О.С., голова студентської ради університету