Засідання навчально-методичної комісії університету

Представники студентської ради, декани, начальники навчальної частини та відділу кадрів під керівництвом першого проректора В.П. Новака обговорили питання щодо проходження міністерського тестування студентами 4 курсу та вибіркових дисциплін. Майже одноголосно вирішили відмовитися від проходження студентами БНАУ тестування. Як зазначив голова студентської ради БНАУ Вадим Білий тестування не відображає об`єктивної оцінки знань студентів, а лише забирає масу зайвого часу, який можна було б використати для вивчення спеціальних дисцилін з майбутньої професії. Уже із наступного семестру студенти матимуть змогу обирати 25 % навчальних дисциплін. Оскільки закон набув чинності з 1 вересня 2015 року, обирати зможуть ті студенти, які будуть навчатися на 2 курсі та на 2 році магістратури.