Засідання робочої групи проекту МЕБ на факультеті ветеринарної медицини

На факультеті ветеринарної медицини відбулося засідання робочої групи в рамках спільного проекту Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), ЄС Темпус «Менеджмент сталого ланцюга продукції харчування в Україні», членства в CEVEO та Європейській Асоціації закладів ветеринарної освіти (AEEEV).

Координатор проекту від ФВМ БНАУ, академік НААН Рубленко М.В., у черговий раз підняв питання співпраці колективів ФВМ та Національної ветеринарної школи ВетАгроСюп м. Ліон, Франція. Зокрема, доведена інформація щодо:

• плану заходів та співпраці під час відвідання БНАУ представників ВетАгроСюп (Аньє Леблон, Марк Артуа) в період з 17 по 20 жовтня 2016 р.;
  • майбутньої поїздки НПП ФВМ (Хіцька О.А., Царенко Т.М.) для участі в Регіональній нараді з питань ветеринарної освіти на базі Казахстанського НАУ (м. Алмати);
  • графіку проведення скайп-конференції з викладачами ВетАгроСюп з різних дисциплін.