Засідання секції «Ветеринарно-санітарна експертиза та патологічна анатомія»

23 листопада, в рамках міжнародної науково-практичної конференції «Ветеринарне забезпечення інтенсивних технологій у тваринництві, безпека та якість харчових продуктів», на кафедрі ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії ім. Й.С. Загаєвського відбулося засідання секції «Ветеринарно-санітарна експертиза та патологічна анатомія», керівниками якої були д-р вет. наук, професор Лясота В.П., канд. вет. наук, доцент Утеченко М.В., секретар – канд. вет. наук, доцент Джміль В.І.

Під час засідання було зроблено доповіді такими науковцями, як Папченком І.В. на тему «Діагностика колібактеріозу у курчат різного віку в НВК БНАУ», Утеченком М.В. – «Діагностика аспергільозу птиці в НВК БНАУ», Хіцькою О.А. – «Контроль мікотоксинів у харчових продуктах: вимоги європейського та національного законодавства», Тишківською Н.В. – «Сучасні методи дослідження безпечності кормів», Букаловою Н.В. – «Передумови виробництва безпечного молока-сировини відповідно до вимог Директиви 92/46ЄС та Постанови Європейського Парламенту і Ради ЄС № 852 та 853/2004», Джмілем В.І. – «Патолого-анатомічні та гістологічні зміни органів загиблих товстолобиків, вирощених в ставку ФГ «Гоншан» Миронівського району Київської області», Тирсіною Ю.М. – «Патоморфологія генералізованої форми трансмісивної венеричної саркоми собак в умовах приватної клініки «Добрий доктор» м. Херсон», Слюсаренком С.В. «Патолого-анатомічна діагностика сальмонельозу кіз у приватному господарстві Сквирського району Київської області».

Доповідачам було задано цілу низку запитань, на які вони професійно дали відповіді.

Під час підведення підсумку було відмічено, що конференція відбулася на високому фаховому рівні, матеріали досліджень демонструвалися з використанням сучасної техніки.

Також висловлено побажання в подальшому запрошувати на секцію «Ветеринарно-санітарної експертизи, та патологічної анатомії» викладачів Білоцерківського технолого-економічного коледжу, матеріали доповідей використовувати на заняттях з дисциплін, що читаються на кафедрі.

Лясота В.П., д-р вет. наук, професор

Утеченко М.В., Джміль В.І., кандидати вет. наук, доценти