Засідання студентської ради університету

19 березня відбулося чергове засідання Студентської ради університету у розширеному форматі. Його учасниками були представники студентського активу факультетів, гуртожитків, голови та голови комітетів Студентської ради, гурток журналістики.

Обговорювалися важливі питання організації планових заходів в університеті, зокрема – огляду-конкурсу гуртожитків БНАУ, конкурсів «Кращий наставник групи БНАУ-2018», «Кращий староста групи», а також питань представництва студентських активістів в організаціях студентського самоврядування міста й області.

У співпраці студентськими журналістами також було обговорено стратегію розвитку студентських публікацій у газеті «Університет», у соціальних мережах та представлення новин зі студентського життя на каналі Youtube.

Інформаційний комітет Студради