Засідання вченої ради агробіотехнологічного факультету

9 лютого відбулося засідання вченої ради агробіотехнологічного факультету, в ході якого було обговорено наступні питання.

1. Затвердження теми дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.01

«загальне землеробство» асистента кафедри землеробства, агрохімії та грунтознавства Панченка Олександра Борисовича та призначення науковим керівником доктора сільськогосподарських наук, професора, члена-кореспондента НААН Танчика Семена Петровича, завідувача кафедри землеробства та герології НУБіПУ.

2. Укладання договору про співпрацю між Білоцерківським національним аграрним університетом і ТОВ «Нива 2008».

В обговоренні питання виступив Супрун Григорій Іванович – директор «Нива 2008», депутат Чернігівської обласної ради, який зазначив, що укладення договору сприятиме якісній підготовці фахівців спеціальності «Агрономія». Враховуючи взаємну зацікавленість, сторони домовляються спільно діяти у вирішенні завдань і проблем проходження практики студентів та працевлаштування випускників БНАУ.

3. Підготовка до проведення міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні виклики органічного виробництва», що відбудеться 21 березня 2017 року у Білоцерківському національному аграрному університеті.