Засідання вченої ради економічного факультету

16 липня відбулось засідання вченої ради економічного факультету на чолі з головою вченої ради факультету, професором Паскою І.М.

На засіданні було підведено підсумки наукової, навчально-методичної та виховної роботи науково-педагогічних працівників факультету в 2019-2020 навчальному році.

Особливий акцент було зроблено на аналізі результатів профорієнтаційної роботи, що дозволило визначити напрямки та резерви її активізації в період вступної кампанії.

Крім того, вчена рада факультету відповідно до порядку денного розглянула питання рекомендування до видання наукової літератури та здійснила атестацію аспірантів і здобувачів, котрі навчаються за освітньо-науковими програмами підготовки доктора філософії зі спеціальностей 051 «Економіка» та 073 «Менеджмент».