Завершені наукові розробки | Кафедри екології та біотехнології

88 % НПП кафедри мають науковий ступінь та вчене звання.

ПІП

Рік захисту

Тема роботи

Примітки

1.

Мельниченко Олександр Миколайович

2009

„Теоретичні і практичні аспекти біотехнології виробництва мінерально-вітамінних препаратів та вивчення їх впливу на гомеостаз і продуктивність молодняку сільськогосподарських тварин”:

Докторська дисерація

2.

Злочевський Михайло Володимирович

1999

«Одержання та використання екзогенноїіммобілізованої глюкоамілази у годівлі молодняку великої рогатої худоби»

3.

Веред Петро Іванович

2006

«Біотехнологія одержання та вивчення доцільності застосування вітчизняних препаратів для профілактики анемії поросят у порівнянні з імпортними аналогами»

4.

Харчишин Віктор Миколайович

2006

«Удосконалення біотехнології вермикультивування та регламентація використання черв’ячної біомаси»

5.

Шулько Ольга Павлівна

2011

«Обмін речовин, продуктивність та якість продукції кролів за різних доз сірки та оптимального рівня селену в раціоні»

6.

Мерзлова Галина Вікторівна

2014

«Біотехнологія виробництва біомаси спіруліни, збагаченої Цинком і Кобальтом, та її використання за вирощування поросят»

7.

Мельниченко Юля Олександрівна

2016

«Розробка біотехнології одержання комплексу пробіотиків для використання у птахівництві»

Кандидатська дисертація

На кафедрі розроблено ряд рекомендацій господарству, зокрема, розглянуті та схвалені науково-методичною радою Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України:

- рекомендації щодо застосування вітчизняного залізовмісного препарату "Ферокол" для профілактики та лікування анемії поросят-сисунів / В.Г. Герасименко, В.С. Бітюцький, О.М. Мельниченко, П.І. Веред. - Біла Церква, 2005. - 9 с.

- рекомендації щодо застосування  препарату комплексної дії "Біомет" для профілактики та лікування анемії новонароджених поросят / В.Г. Герасименко, В.С. Бітюцький, О.М. Мельниченко, П.І. Веред. - Біла Церква, 2005. - 11 с.

Результати науково-дослідної роботи кафедри підтверджено багаточисельними актами впровадження результатів як в Україні так і за кордоном (Чеська республіка), ТУ, ДСТУ, патентами на винахід та на корисну модель (ТУ – 25 шт., ДСТУ – 38 шт., патенти – 29 шт., рекомендації виробництву – 4шт.).