Знайомство з професією ветеринарного лікаря

21 травня була проведена профорієнтаційна робота у школі № 17 з учнями 10 класів. На зустрічі завідуюча відділом наукової бібліотеки Анна Олексіївна Бондаренко ознайомила школярів з Білоцерківським національним аграрним університетом. Вона розповіла про факультети, на яких вони зможуть навчатися, про різноманітні спеціальності та переваги нашого вузу, про можливость стажуватися та навчатися за кордоном для підвищення своєї кваліфікації.

Особливу увагу Анна Олексіївна приділила факультету ветеринарної медицини, висококваліфіковані випускники якого є затребуваними на ринку праці. Ветеринари – це фахівці, які проводять діагностику та лікування тварин, профілактику захворювань. У цій професії важливо любити тварин, нести за них відповідальність, бути точним, ініціативним, самостійним, комунікабельним, логічно мислити. Ветеринар може працювати приватним підприємцем, лікуючим дрібних або великих тварин, у державних службах, у відділах харчових продуктів і ветеринарному міністерстві по сільському господарству, у ветеринарної лабораторії, на підприємстві, яке виробляє та збуває лікарські препарати з використанням перероблених тваринницьких продуктів.

Всі студенти можуть проявити свої таланти у різноманітних гуртках художньої самодіяльності, що активно функціонують в БНАУ, а також плідно займатися громадською діяльністю, адже це основа самоврядування студентів.

Найкращим прикладом, звісно, завжди слугує розповідь очевидців. Тому студентка факультету ветеринарної медицини, яка закінчила 17 школу 2 рокі тому, Зоя Стадник розповіла про своє студентське життя, оскільки воно в неї є дуже активним і цікавим. Адже Зоя є старостою в групі, відмінницею навчання, активною у громадський діяльності та художньої самодіяльності і надзвичайно любить свій факультет.

Зустріч пройшла із оптимістичним настроєм, будемо чекати цих учнів в стінах нашого університету.

Бондаренко А.О., зав. відділу бібліотеки