Zoom на поміч під час дистанційного навчання

В умовах карантинних обмежень дистанційне навчання практикується у нашому ВНЗ уже третій семестр поспіль. Разом з іншими платформами, зокрема, Moodle, мобільними додатками (Messenger, Viber, Telegram) та електронною поштою, добре себе зарекомендувала система Zoom. Зручна для використання та застосування, вона «прижилася» і на факультеті ветеринарної медицини. Викладачі та студенти завдяки Zoom можуть проводити лекційні, практичні заняття і навіть навчальну практику, що є надзвичайно важливим для освоєння не тільки теоретичних, а й практичних дисциплін, особливо клінічних.

22 березня на 2 СПМ курсі у 2 та 3 групах доцентом Соловйовою Л.М. були проведені практичні заняття з курсу «Паразитологія та інвазійні хвороби» на тему: «Ларвальні цестодози: цистицеркоз тенуікольний та пізиформний, ценуроз, ехінокококоз». Особливу увагу під час розгляду захворювань ми звернули на зоонози, сучасні методи їх діагностики та лікування у ветеринарній та гуманній медицині.

23 березня у 3 групі 3М курсу доцентом Авраменко Н.В. проведено практичне заняття з курсу «Фармакологія та фармакотерапія» на тему: «Препарати важких металів». Розглянули місцеву та резорбтивну дію окремих металів, особливість дії препаратів вісмуту, цинку та заліза. Акцентувалася увага студентів на практичному застосуванні представників групи препаратів у ветеринарній медицині.

Л.М. Соловйова, Н.В. Авраменко, доценти кафедри паразитології та фармакології