Зустріч-бесіда з першою киянкою та п’ятою українкою, яка піднялася на найвищу вершину світу – гору Еверест

22 вересня на біолого-технологічному факультеті відбулась зустріч-бесіда із Владикіною Наталією Володимирівною, першою киянкою та п’ятою українкою, яка піднялася на найвищу вершину світу – гору Еверест. Пані Наталя своїм виступом мотивувала присутніх ставити перед собою, навіть на перший погляд не реальні мрії, та йти до них. Наталя Володимирівна розповіла про підготовку та основні моменти підйому, який тривав два місяці. Студенти з захопленням слухали розповідь, задавали питання та щиро подякували альпіністці за прекрасну зустріч. Приємно зазначити, що Владикіна Н.В. має дві вищі освіти, одну з яких отримала у Білоцерківському НАУ.