Зустріч Голови громадської організації Черкаської обласної асоціації працівників рибного господарства із студентами

Згідно програми Держрибагенства про розвиток галузі рибництва 20 березня 2017 року на екологічному факультеті відбулася зустріч  Голови громадської організації Черкаської обласної асоціації працівників рибного господарства Чернишука Івана Івановича із студентами першого, четвертого та п’ятого курсів спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура». У ході плідної зустрічі розглядалися питання прісноводного рибництва, відтворення цінних видів риб, юридичного та політичного підтримки зі сторони держави рибництва та аквакультури в Україні. Щирі, теплі слова виловив Голова асоціації про напрацювання випускників БНАУ на «голубій ниві» Черкащини. Чернишук І.І. запросив студентів для проходження виробничої та переддипломної практики з можливістю подальшого працевлаштування.

В ході обговорення Чернишуком І.І. було запропоновано розробити програму практичної підготовки студентів денної форми навчання спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура». БНАУ на провідних вітчизняних рибпідприємствах за підтримки Держрибагенства України.

Завкафедри іхтіології та зоології, канд. вет. наук. Наталія Гриневич