Зустріч студентів 1 курсу ступеневої підготовки факультету ветеринарної медицини з лікарем екстреної та невідкладної допомоги

11 квітня на кафедрі нормальної та патологічної фізіології тварин відбулася зустріч студентів 1СП курсу ФВМ з лікарем станції екстреної допомоги Свіщовою Галиною Олексіївною.

Галина Олексіївна – лікар вищої категорії, більше 40 років працює на даній посаді, детально розповіла про основні методи надання першої допомоги постраждалим за різних нестандартних ситуацій. На манекені вона показала, як проводити непрямий масаж серця і штучне дихання, проводити зупинку кровотечі. Розповіла про симптоми, за якими можна відрізнити закритий та відкритий переломи нижньої чи верхньої кінцівки. Лікар ознайомила аудиторію з методами іммобілізації кісток у випадку переломів. Надала інформацію про допомогу за різних отруєнь, їх симптоми та необхідні способи первинної допомоги. Студентам Галина Олексіївна дуже детально розповіла й про діагностику інфаркту міокарда, інсульту, ішемічну хворобу серця та її профілактику.

Лікар вищої категорії відповіла на багато запитань студентів, які уважно і з величезною цікавістю слухали її.

Від імені студентів, наставник курсу, професор Ніщеменко М.П., подякував Свіщовій Галині Олексіївні за змістовну інформацію, яку вона надала слухачам щодо актуальних питань невідкладної допомоги.

Ніщеменко М.П., Шмаюн С.С., Саморай М.М., Порошинська О.А., Стовбецька Л. С., наставники груп 1 курсу СП ФВМ