Зустріч студентів та співробітників університету з академіком НААН Гайдуцьким Павлом Івановичем

17 жовтня в актовій залі університету відбулась зустріч-презентація студентів та співробітників університету з помічником Президента України 1994–2005 років Леоніда Даниловича Кучми – академіком НААН, доктором економічних наук, професором Павлом Івановичем Гайдуцьким.

Під час зустрічі Петро Іванович презентував книгу «Я завжди з Україною! Л. Кучма», автором якого є сьогоднішній гість університету.

Про книгу зі слів автора:

- Що робити, коли в країні шалена інфляція?

- Як президенту домовлятися з парламентом?

- Чим відповісти, коли намагаються забрати Крим?

- В який спосіб вибудовувати взаємини з найбільшими державами світу?

- Як чинити, коли в країні Революція, а на вулиці вийшли сотні тисяч людей?

Петро Іванович оповів про що йдеться в його книзі, книга відкрила для читача безліч нових та цікавих подій, які відбувались у період з 1994–2005 роки, цікаві факти та події які відбувались за часи політичного життя Леоніда Кучми, розкрито внутрішньополітичну боротьбу за владу, підвищення її ефективності та модернізацію політичної системи.

До фонду наукової бібліотеки автор подарував декілька примірників презентованої книги.