Зустріч студентів університету із поетом-гумористом, членом Національної Спілки письменників України В.А. Євтушенком

Днями в читальній залі бібліотеки центрального корпусу відбулася цікава зустріч студентів та співробітників університету з поетом-гумористом, прозаїком Віктором Євтушенком.

Віктор Арсенійович – член Національної спілки письменників України, президент Міжнародного фонду ім. П. Глазового, лауреат багатьох Всеукраїнських конкурсів та фестивалів гумору і сатири. Нещодавно йому присвоєно звання «Заслужений артист естрадного мистецтва України».

Митець розповів про свій творчий шлях, відповів на численні запитання присутніх.

З великою майстерністю поет прочитав свої веселі, а інколи дошкульні гуморески та сатиричні вірші. Слухачам дуже сподобалися мініатюри, приправлені гострим перчиком. Як от така, що має назву «Коротко і ясно»:

Син-студент матусі дзвонить

і без зайвих теревень

Каже коротко і ясно:

– Вишли сала! Добрий день!

Наприкінці зустрічі В. Євтушенко презентував одну із своїх останніх збірок «Не на того напали!». За майже символічну ціну всі бажаючі могли придбати книжечку «сміхотерапії» з автографом автора. Кошти від продажу цієї збірки Віктор Арсенійович як волонтер перерахує для бійців АТО.

Т.П. Бєлєнька, заввідділу бібліотеки