Зустріч студентів з представниками ПАТ “Миронівський хлібопродукт”

12 вересня відбулася зустріч з представниками ПАТ “Миронівський хлібопродукт” зі студентами 2-4 курсів агробіотехнологічного та економічного факультетів. Фахівець з розвитку та навчання персоналу Григоренко Крістіна Володимирівна висвітлила питання організації дуальної освіти та презентувала програму ”Почни кар’єру з МХП“, яка включає в себе екскурсії, проходження практик та стажування. Старший агроном ПрАТ “Агрофорт” Токарчук Олександр Валентинович розповів про кар’єрні можливості, професійний розвиток на підприємстві з сучасними технологіями та обладнанням.

Дана зустріч позитивно вплинула на студентів нашого вузу. Значна кількість студентів виявила зацікавлення щодо проходження практики з подальшим можливим працевлаштуванням на МХП.