Зустріч студентів з представником Київського обласного управління виконавчої служби

19 квітня на факультеті права та лінгвістики відбулася зустріч заступника начальника – начальника відділу аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у м. Києві Озадовського Руслана Юрійовича зі студентами 3-4 курсів спеціальності «Право». Основною метою якої було проведення професійної орієнтації та подальшого працевлаштування. Під час виступу, начальник відділу аналітики та статистики Озадовський Р.Ю. розповів про завдання державної виконавчої служби, вимоги до відбору кандидатів на роботу, звернув увагу студентів на можливість проходження практики на базі Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у м. Києві. Було досягнуто домовленості про тісну співпрацю між Управлінням державної виконавчої служби Головного управління юстиції у м. Києві та Білоцерківським НАУ.