Зустріч з представниками Голландської компанії Difco International BV

12 грудня на біолого-технологічному факультеті відбулась зустріч декана Мерзлова С.В., доцентів кафедри генетики, розведення, селекції тварин Судики В.В., Буштрук М.В., Старостенко І.С., та асистента Клопенко Н.І. з управляючим директором фірми DIFCO International BV Рене Кремерсом та менеджером з продажу Панченко Сергієм. DIFCO International BV спеціалізується на розробці і управлінні сільськогосподарськими проектами в умовах розвитку ринкової економіки за наступними напрямками: виробництво молока, виробництво м’яса та рослинництво.

Ренне Кремерс ознайомив науково-педагогічних працівників кафедри генетики, розведення та селекції тварин з діяльністю компанії CRV, презентував програму з підбору бугаїв-плідників та з Голландський оцінкою NVI. Компанія CRV є однією з провідних світових компаній по поліпшенню стада молочної худоби, офіси і ферми якої представлені в Нідерландах, Бельгії, Австралії, Новій Зеландії, Німеччині, Люксембурзі, ПАР, Бразилії, США, Чехії, Канаді, Великобританії та Іспанії. CRV надає всім молочним і м'ясним виробникам в світі рішення, які допомагають їм в управлінні стадом.

Голландська оцінка NVI – це сумарний індекс племінної цінності, який використовується в Нідерландах і Фландрії для ранжирування з метою підбору бугаїв, що призведе до збільшення продуктивності і довголіття; скорочення вибракування та підвищенню доходу.

Представники компанії DIFCO запропонували використовувати програму компанії CRV в навчальному процесі студентів ІІІ курсу з дисципліни «Розведення с.-г. тварин» та магістрів спеціалізації «Розведення та селекції тварин» при вивченні дисципліни «Інформаційно-обчислювальні системи у селекції тварин». Також дану програму можна застосовувати при веденні селекційно-племінної роботи в молочному стаді навчально-виробничого центру БНАУ.

Буштрук М.В., Судика В.В., доценти кафедри генетики, розведення та селекції тварин