Зустріч з узгодження та розвитку системи моніторингу ґрунтів України та інвентаризації лісосмуг

18 жовтня у Києві відбулася експертна зустріч з узгодження та розвитку системи моніторингу ґрунтів України та інвентаризації лісосмуг, яка проходила в рамках проекту ФАО «Інтегроване управління природними ресурсами деградованих земель степової та лісостепової зон України», фінансована ГЕФ.

На зустрічі були присутні представники кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин БНАУ професор,академік ЛАН України Стадник А.П., доцент Філіпова Л.М. В роботі Семінару взяли участь директор офісу реформ, міністр Екології та Природних Ресурсів України Анатолій Куцевол, заступник Міністра Екології та Природних Ресурсів України Полуйко В.Ю., керівник проектів і програм Agrogeneration Олена Гончар, експерти  ФАО - Букша І.Ф.,  Дмитрук Ю.М., Панасенко Вікторія (центр екології  ґрунтів), Таня Сантіванез, (REU). В рамках програми обговорювалися питання щодо підходів до розвитку системи моніторингу ґрунтів в Україні, обговорення технічних аспектів Загальнодержавної автоматизованої системи (ЗАС) «Відкрите довкілля», технічних підходів до моніторингу стану ґрунтів та інвентаризації лісосмуг. Активну участь у роботі семінару та дискусіях прийняв професор БНАУ Стадник А.П.

Філіпова Л.М., доцент кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин