Звітно-виборна конференція профспілкового комітету

16 червня 2016 р. відбулася звітно-виборча конференція профспілкового комітету, на якій було розглянуто звіт голови профкому Недашківського В.М. та проведені вибори голови профспілкового комітету, ревізійної комісії та профбюро факультетів і підрозділів.

На конференції в обговоренні звіту взяли участь ректор А.С.Даниленко, проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Паска І.М., проф. Розпутній О.І., доц. Дудник О.К. та інші, які у своїх виступах схвалили роботу профкому університету. Виступаючі відзначили, що В.М. Недашківський як голова профкому протягом звітного періоду докладав усіх зусиль на підтримку співробітників університету. Зокрема, у нинішніх скрутних умовах в межах можливого здійснювалось оздоровлення співробітників. Було проведено ряд спортивних і культурно-масових заходів.

Делегати конференції одноголосно обрали головою профспілкового комітету доцента Недашківського В.М.

Тож бажаємо Володимиру Михайловичу міцного здоров’я та успіхів у його нелегкій праці!