БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Міжнародна науково-практична конференція студентів

До 55-річчя заснування театрального колективу БНАУ. Прем'єра драматургії М. Старицького «За двома зайцями»

Координаційне засідання проекту Еразмус+ КА2 у м. Ліон (Франція)

Обласна молодіжна науково-практична конференція «Шляхи та форми відновлення існуючих та встановлення нових пам’ятних знаків»

Участь студентів Білоцерківського НАУ у міській акції "Чистий берег"

Save our planet – врятуйте нашу планету!

Студенти факультету права та лінгвістики подорожують німецькомовними країнами

Студенти спеціальності «Садово-паркове господарство» відвідали козацьке селище «Мамаєва Слобода»

Святкування «Французької весни» студентами-філологами

Студенти спеціальності «Садово-паркове господарство» відвідали ХІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики