Навчально-методичне забезпечення | Кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін

1. Короткий філософський словник:  Персоналії  /  Л.М. Мельник, Ю.Є. Харьковщенко, О.В. Ярмола та ін.; під заг. ред. Є.А. Харьковщенка. – Біла Церква, 2014. – 48 с.

2. Політологія. Короткий тлумачний словник  /  Укл.: Л.М. Мельник, Ю.Є. Харьковщенко та ін. – Біла Церква, 2014. – 72 с.

3. Політологія  /  Л.М. Мельник, Ю.Є. Харьковщенко та ін.; під заг. ред. Є.А. Харьковщенка. - Ч. І, П. – Біла Церква, 2016. – 108 с.

4. Логіка. Короткий словник для студентів юридичного факультету всіх форм навчання / Л.М. Мельник,  О.В. Ярмола , Ю.Є. Харьковщенко; під заг. ред. Є.А. Харьковщенка. – Біла Церква, 2015. – 28 с.

5. Філософія. Методичні рекомендації до проведення семінарських занять для студентів всіх форм навчання / Л.М. Мельник, Ю.Є. Харьковщенко, О.В. Ярмола; під  заг. ред. Є.А. Харьковщенка. – Біла Церква, 2014, 2009. – 40 с.

6. Релігієзнавство. Плани семінарських занять та тестові завдання для рейтингової оцінки знань студентів при вивченні модуля. – Біла Церква, 2014. – С.18.

7. Культурологія. Плани практичних занять та методичні рекомендації  (для всіх форм навчання) / Л.М. Мельник, О.В. Ярмола , Ю.Є. Харьковщенко та ін.; під заг. ред. Є.А. Харьковщенка. – Біла Церква, 2014. – 19 с.

8. Релігієзнавство. Короткий релігієзнавчий словник / Л.М. Мельник, О.В. Ярмола , Ю.Є. Харьковщенко. – Біла Церква, 2013.–27 с.

9. Короткий словник політологічних термінів / Укл.: Л.М. Мельник, Ю.Є. Харьковщенко. – Біла Церква, 2013. – 65 с.