Міжнародна співпраця

З 27 червня по 2 липня відбулася робоча поїздка асистента кафедри паразитології та фармакології Шаганенка В.С. в Німеччину,  Гіссенський університет ім. Юстусса Ліббіха де були обговорені можливості спільної наукової співпраці між факультетами та участі в програмах мобільності для студентів та молодих науковців.

Відбулася зустріч із викладачами кафедр репродуктології (профессор Axel Wehrend), мікробіології (професор Rolf Bauerfiend) та гігієни харчових продуктів (професор Ewald Ulseber). Досягнуті домовленості щодо співпраці та можливості написання спільних статей у міжнародних виданнях.

Відповідальний за міжнародну діяльність в Гіссенському університеті ім. Юстусса Ліббіха – професор Michael Schmitz, наголосив, що їх університет готовий співпрацювати з нашим вузом, проте важливим аспектом для викладачів та студентів є знання англійської або німецької мов, на яких іде викладання дисциплін.