Абсолютні чемпіони 5-й рік поспіль!

Міні-футбольний марафон 2017-2018 н.р. триває. Наступним заходом було проведення першості між студентськими збірними факультетів БНАУ. На змаганнях були представлені команди агробіотехнологічного, економічного, біолого-технологічного факультетів, факультету права і лінгвістики та ветеринарної медицини. Нажаль, команда екологічного факультету в турнірі участі не брала.

Перший день змагань видався дуже вдалим для команди економічного факультету. За жеребкуванням збірній довелося провести дві зустрічі із командами АБТФ та факультету ветеринарної медицини. Але, незважаючи на значне навантаження, команда економічного факультету здобуває дві перемоги! Таким чином, виборовши 1-е місце у підгрупі А, збірна економічного факультету вийшла до фіналу.

У підгрупі Б відбулася зустріч між командами БТФ та факультету права і лінгвістики, у який перемога дісталася БТФ. За рахунок технічної поразки команди екологічного факультету, збірна біолого-технологічного та факультету права і лінгвістики також виходять до фіналу.

Фінальні ігри розпочалися із боротьби за 3-4 місця між командами агробіотехнологічного та факультету права і лінгвістики. У результаті перемога дісталася збірній АБТФ. Як і завжди, цікавою та потужною була боротьба за 1-2 місця. Зустріч відбулася між фаворитами минулого року командами економічного та біолого-технологічного факультетів. Незважаючи на те, що обидві збірні значно оновили свій склад, гравці цих команд все ж таки дійшли до етапу боротьби за звання чемпіонів. Гідне суперництво закінчилось перемогою збірної біолого-технологічного факультету.

Отже, результати змагань: команда агробіотехнологічного факультету посіла ІІІ-е місце (Вовк Ярослав, Вовчок Віталій, Сліпенький Віктор, Трохимчук Антон, Бордюг Ілля, Береза Ігор, Шкода Максим, Скрипка Владислав, Кравченко Іван; керівник команди – асистент кафедри фізичного виховання Трофіменко В.О.), команда економічного факультету піднялася на ІІ-у сходинку (Хманич Олександр, Руденко Євген, Навроцький Максим, Синиця Руслан, Павлушенко Андрій, Приймак Олег, Федоров Дмитро, Щерецький Артем, Мотоложенко Сергій, Кочеров Микита; керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Куга Д.В.) і І місце, п’ятий рік поспіль, завойовує команда біолого-технологічного факультету (Сокол Андрій, Буглак Олексій, Трохимчук Василь, Хомич Сергій, Онищук Назар, Ющишен Богдан, Осінський Михайло, Ольховик Віталій, Кузьменко Радіон, Кравець Владислав; керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.).

Звання «Кращий гравець» отримав студент біолого-технологічного факультету Буглак Олексій. Кращим нападником було визнано студента економічного факультету  Руденко Євгена. А кращим воротарем став студент агробіотехнологічного факультету Вовчок Віталій.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Дякуємо за підтримку команд вболівальникам, організаторам змагань та адміністрації університету!

Колосовська В.В., старший викладач кафедри фізичного виховання