Агробіотехнологічний факультет – очима студентів і викладачів (фотовиставка)

Бажання зберегти красу швидкоплинного життя створило дивовижний вид мистецтва – фотографію. Історія фотографії – це  захоплююча історія зародження та втілення в життя мрії про фіксацію у тривалому збереженні зображень навколишніх явищ і предметів, один з найяскравіших і бурхливих етапів розвитку сучасної інформаційної технології. Тільки озираючись на минуле фотографії, можна оцінити той величезний вплив, яке воно зробило на розвиток сучасної культури, науки і техніки.

Своє буденне життя на фото висвітили студенти та викладачі агробіотехнологічного факультету.  У фойє біля деканату була організована фотовиставка, яка відображала всі аспекти наукової, освітньої, культурної, виховної, практичної,  міжнародної діяльності.

На світлинах можна було побачити посвяту першокурсників у студенти, «КВН», «Талант-шоу», «Сто страв із картоплі», благодійну акцію «Подаруй дитині посмішку», «День вишиванки», Свято землевпорядника, День поля, профорієнтаційну роботу, практичні заняття проведені на виробництві, зустріч з представниками фірми Сінгента, міжнародна співпраця з Ріттл коледжом (Англія)...

Заступник декана з виховної та культурно-масової роботи  Крупа Н.М.
Доцент кафедри генетики, селекції та насінництва Сабадин В.Я.