Агробіотехнологічний факультет святкує День міста

16 вересня з нагоди 985-річниці з дня заснування Білої Церкви відбувся ряд святкових заходів для жителів та гостей міста. З цієї нагоди центр нашого міста перетворився на пішохідну зону з великою кількість різних локацій.

Зокрема на Торговій площі міста відбулася презентація проектів дуже активних та креативних білоцерківців. Було представлено задуми, ідеї та плани людей, які прикладають багато зусиль, щоб змінювати наше місто на краще.

В урочистостях з нагоди 985-ї річниці з дня заснування міста взяв участь колектив Білоцерківського національного аграрного університету. З вітальним словом виступив ректор університету А.С. Даниленко, та у виконанні студентського хору пролунали українські пісні.

Агробіотехнологічний факультет колоритно продемонстрував студентську корчму. Із квітів було презентовано український герб – біля якого активно фотографувалися жителі і гості міста.

Студенти цікаво презентували свої спеціальності: «Агрономія», «Садово-паркове господарство», «Лісове господарство» і «Геодезія та землеустрій». Запрошувалися стати студентом БНАУ,  роздавали всім бажаючим Сертифікат на право власності ділянки на Марсі та запрошували вступати до нашого Університету, щоб здобути цю престижну інженерну освіту та навчитися впорядковувати не лише територію України, а й територію Марсу…

Доцент кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин А.Л. Козак в черговий раз продемонстрував жителям міста свої найкращі кактуси.

Протягом святкування Дня міста, відбувалося багато цікавих дійств, що подарувало гумор, драйв і незабутні враження.

Доцент кафедри генетики, селекції і насінництва В.Я. Сабадин