Активні та цілеспрямовані: новий склад студради гуртожитку № 6

12 вересня в ауд. № 206 навчального корпусу № 10 відбулися збори  студентів, які проживають у гуртожитку № 6. На зборах були присутні декан факультету ветеринарної медицини, професор Сахнюк В.В., заступник  декана Ємельяненко О.В., комендант гуртожитку Бабенко О.П.

Від самого початку зібрання в аудиторії панувала демократична, доброзичлива і ділова атмосфера. Питання, винесені для обговорення, нікого не залишили байдужими, тому в аудиторії зібралося більше 200 студентів із різних курсів факультету. На порядку денному було декілька нагальних питань, зокрема, вибори голови студради гуртожитку та організація добробуту в гуртожитку.

За дотримання вимог «Положення про студентське самоврядування»  на посаду старости гуртожитку колективами поверхів, а також персонально було висунуто 4 претендентів: Антонів Роман – 4 (Б) курс 3 група; Могилевська Марина – 2 (СПБ) курс 1 група; Денисенко Владислав – 4 (С) курс 1 група; Безоглюк Людмила – 3 (М) курс, які виступили перед студентами зі своєю програмою організації роботи студентської ради. Кожен із претендентів на посаду відповідав на запитання аудиторії, які були актуальними і стосувалися організації та забезпечення оптимального проживання мешканців гуртожитку. В обговоренні кандидатур узяли участь студенти всіх курсів, що мешкають у гуртожитку.

За підсумками відкритого голосування, в якому взяло участь 198 осіб, найбільшу кількість голосів набрав Антонів Роман. Серед інших претендентів голоси розподілилися наступним чином:

• Антонів Роман (121 – «за»);
  • Могилевська Марина (46 – «за»);
  • Денисенко Владислав (23 – «за»);
  • Безоглюк Людмила (18 – «за»)

Мешканці гуртожитку № 6 вітають Романа з перемогою. Бажаємо успіху, наполегливості, терпіння і мудрості в організації ефективної роботи студентської ради гуртожитку, а також у  вирішенні багатьох нагальних проблем студентського буття.

Оксана Стільник, член студради ФВМ