Бібліотека ВНЗ – осередок інформаційної та просвітницької роботи

З метою залучення студентів молодшого курсу до відвідування бібліотеки та підвищення їх інформаційної грамотності, бібліотечними працівниками відділу обслуговування навчальною та науковою літературою проводяться різноманітні культурно-просвітницькі заходи. Так, для студентів 1-го курсу економічного факультету була проведена бесіда на актуальну тему: «Сучасна бібліотека як осередок інформаційної та просвітницької роботи ВНЗ».

Завідувач відділу наукової бібліотеки Бєлєнька Т.П. зробила невеликий екскурс в багату і давню історію нашого навчального закладу, і зокрема бібліотеки, адже цей рік став для неї ювілейним. У далекому 1938 році був збудований новий навчальний корпус сільськогосподарського інституту, в одному крилі якого розмістилася і наша бібліотека, де знаходиться і понині. В подальшій своїй розповіді бібліотекар акцентувала увагу присутніх на тому, що бібліотека не тільки забезпечує інформаційну підтримку всіх напрямів діяльності університету, але й безпосередньо бере участь в освітньому процесі, взаємодіючи з факультетами, кафедрами та користувачами. Наприкінці свого виступу Тетяна Петрівна закликала студентів-першокурсників брати активну участь у культурно-просвітницьких заходах, які проводить бібліотека. Адже вони допомагають розвивати і збагачувати їх внутрішній світ, а також виховують почуття гордості за наш навчальний заклад, де вони здобувають вищу освіту.