Бібліотекарі ветеринарного факультету презентують виставку до «100-річчя від дня народження Журбенка Арсена Михайловича»

На виставці представлені автореферати дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук «Об артериях матки сельскохозяйственных животных», дисертації на здобуття наукового ступеня доктора ветеринарних наук «Вопросы функциональной морфологии кожного покрова и его производных у свиней»;  монографія «Гормоны и продуктивность животных». – Київ: Урожай, 1983. – 128 с.».

Арсен Михайлович народився 14 березня 1919 року с. Пустоварівка, брав участь у бойових діях Великої Вітчизняної війні, був поранений. З 1945 по 1949 рр. навчався на ветеринарному факультеті Білоцерківського СГІ, який закінчив з відзнакою. 30 січня 1962 р. зарахований на посаду доцента кафедри нормальної і патологічної фізіології Білоцерківського СГІ, а 24 червня 1966 р. обирається завідувачем кафедри, 26 травня 1965 р. призначається на посаду декана ветеринарного факультету.

Арсен Михайлович – був один з ініціаторів виконання госпдоговірної тематики на факультеті щодо вивчення фізіологічних основ технології вирощування молодняку великої рогатої худоби, впливу йодованих амінокислот на метаболічні процеси та продуктивність тварин. Він підготував кандидатів наук (Сидорчук П.І., Саморай М.М., Ніщеменка М.П., Симоненко М.В. ). Помер 29 червня 1994 року.