Білоцерківський національний аграрний університет об’єднує юридичну клінічну спільноту!

В результаті відкритого конкурсу регіональних ініціатив, оголошеного Асоціацією юридичних клінік України, Юридична клініка БНАУ «Право і практика» подала найкращий проект «Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини» і отримала грант на розвиток мережування юридичних клінік східного регіону!

Під керівництвом куратора і студентів нашої юридичної клініки з жовтня 2019 до березня 2020 відбудуться:

• робоча майстерня «Налагоджуємо міжсекторальну співпрацю».
• майстер-класи, тренінги для клініцистів на теми «Комунікативна майстерність у роботі з клієнтами юридичних клінік», «Лідерство та командоутворення», «Правопросвітництво в юридичних клініках», «Податки – це легко».

На студентів чекають партнерські візити з обміну досвідом у провідні юридичні клініки Києва! Маємо амбітне завдання розробити навчальні та корисні матеріали, а також «Мапу взаємодії юридичних клінік з органами влади та громадським сектором».

Учасники проекту: Юридична клініка «Право і практика» Білоцерківського національного аграрного університету, співвиконавці – Юридична клініка Університету державної фіскальної служби України, Юридична клініка Академії адвокатури України, Юридична клініка "Астрея" Київського університету імені Бориса Грінченка, Навчальна лабораторія “Правнича клініка” Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Юридична клініка «Захист та справедливість» Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Проект реалізується за підтримки Асоціації юридичних клінік України та фінансування Міжнародного фонду «Відродження».