Благодійна акція "Подаруй дитині посмішку"

Доброю традицією студентів агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ стало проведення благодійних акцій для маленьких мешканців державного дошкільного дитячого будинку «Волошка», котрий перейменовано в КЗКОР «Трипільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІ ступенів» дошкільне відділення м. Біла Церква.

З вогником доброти та іскрою любові в серці студенти щоразу приходять до дітей. Тож і цього разу гості приїхали з гарним настроєм, великим бажанням подарувати веселе свято та радість дітям. Невід’ємною частиною поїздки стали подарунки: іграшки, конструктори, мозаїка, кубики, інтерактивні плакати «Букварик», «Абетки», футбольні м’ячі та, звісно, солодощі…

Діти раділи та щиро дякували за подарунки, вони читали віршики, казки. Та найкращою вдячністю були їхні посмішки та обійми.

Приїзд колективу агрообіотехнологічного факультету Білоцерківького НАУ був наповнений незабутніми враженнями для дітей. Таке спілкування вразило також серця студентів, які вирішили частіше відвідувати даний заклад.

Зустріч із маленькими мешканцями школи-інтернату була не дуже легкою, тому що важко було дивитися в щирі дитячі оченятка, сповнені надією, і розуміти, що поки-що нічим вагомим допомогти не в змозі.

Тож студенти-візитери закликають усіх небайдужих брати участь у подібних заходах і разом робити світ добрішим.

Крупа Н.М., заступник декана з виховної роботи