ENG | УКР |

Благодійна допомога дітям Мар’їнки

 

Нині, коли в нашій країні йде війна, необхідною є будь-яка допомога тим, хто знаходиться в зоні ООС, а особливо – дітям.

У Мар’їнці Донецької області, що є гарячою точкою ООС, бійці тримають оборону на околицях міста, адже ворожі постріли й дотепер лунають, а снайпери підступно вбивають наших мужніх та незламних воїнів.

30–31 жовтня в Білоцерківському національному аграрному університеті проводилася благодійна акція зі збору коштів і закупівлі медикаментів та одягу для діток дитячого будинку м. Мар’їнка.

У даному заході взяли участь і співробітники факультету ветеринарної медицини. Ніхто не залишився байдужим до ініціативи надання допомоги. До збору коштів долучилися викладачі, докторанти, аспіранти, студенти, а також лаборанти, бібліотекарі, охоронці, прибиральниці – весь наш дружний колектив. Кожен вніс свою часточку для наших маленьких громадян.

Ми щиро сподіваємося, що наша допомога для діток прифронтової зони буде корисною. Хай всі наші діти зростають у мирі та злагоді, яких усі ми так сильно прагнемо!

 

Сахнюк В.В., декан ФВМ, професор

Соловйова Л.М., Тишківський М.Я., заступники