Брейн-ринг «Будуймо Європу в Україні!»

25 вересня в науковій бібліотеці Білоцерківського національного аграрного університету під егідою Інформаційного центру Європейського Союзу при БНАУ та Центру патріотичного та правового виховання молоді викладачами кафедри теоретико-правових та соціально-гуманітарних наук та кафедри іноземних мов університету відбувся загальноуніверситетський Брейн-ринг «Будуймо Європу в Україні!».

На початку заходу до учасників з вітальним словом звернулась проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, доктор. с.-г. наук, професор Тетяна Миколаївна Димань, яка підкреслила важливість європейського напрямку руху українського суспільства і відзначила особливу роль в цьому процесі молоді, й зокрема білоцерківського студентства.

Журі в складі: голови – канд. політ. наук, доцента, завідувача кафедри Людмили Миколаївни Мельник, канд. пед. наук, доцента Лариси Леонідівни Ордіної, канд. юрид. наук Олесі Григорівни Мельник, канд. с.-г. наук, доцента Івана Васильовича Перцьового, завідуючої науковим абонементом бібліотеки Тетяни Петрівни Бєлєнької, заст. відповідального секретаря приймальної комісії БНАУ, викладача кафедри іноземних мов Світлани Віталіївни Лобачової, а також викладача кафедри іноземних мов Катерини Ігорівни Великої та доцента кафедри теоретико-правових та соціально-гуманітарних наук Олександра Володимировича Ярмоли провели інтелектуальне змагання серед команд студентів 1-го та 2-го курсів. Варто підкреслити, що один із раундів брейн-рингу відбувався англійською мовою. Приємно зазначити високий рівень володіння іноземною мовою членів студентських команд: часто відповідь набувала форми вільного діалогу між гравцями та викладачами-ведучими.

Переможцями змагання стали найінтелектуальніші студентські команди, хоча членам журі було нелегко визначити переможців: рівень ерудиції капітанів і членів команд був на найвищому рівні.

Призери змагання були відзначені матеріальним заохоченням з боку профспілкового комітету університету. Також всі переможці й учасники змагань будуть нагороджені дипломами й подяками від керівництва БНАУ.

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів у їх інтелектуальному зростанні!

Завідувач кафедри теоретико-правових
 та соціально-гуманітарних дисциплін