«Брейн-ринг» у правознавців – турнір для пошуку кращих з кращих

В один із перших днів осені на факультеті права та лінгвістики відбувся брейн-ринг за участю студентів першого та другого курсу за спеціальністю «Правознавство». Гравці заробляли бали для своїх команд, відповідаючи на питання з історії держави і права України, історії держави і права зарубіжних країн, з юридичної деонтології.

Студенти з цікавістю та задоволенням беруть участь у такого роду заходах, які організовані для їх дозвілля та розвитку особистостей. Учасники брейн-рингу намагалися якнайшвидше віднайти правильні рішення, а вболівальники активно підтримували команди.

Такі заходи зближують студентів, даруючи їм гарну можливість для приємного спілкування, а змагальний ефект додає позитивних емоцій.

Переможцями цьогорічного інтелектуального турніру стали студенти 2 групи 1 курсу, які у суперфіналі випередили суперників з першого та другого курсу.

Наші майбутні юристи проявили ерудицію, швидку реакцію та в цілому гарну підготовку. І хоч вони лише першокурсники, але в багатьох студентів уже відчувається професійний підхід, колективний дух та жага до нових знань і перемог.

Викладачі кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва