Церемонія отримання стипендії голови Київської обласної держадміністрації

25 найрозумніших та найактивніших студентів Київщини отримали щомісячну стипендію від Голови обласної держадміністрації.

Вручали нагороди у Бучанському пластовому вишкільному центрі. Крім стипендіатів, туди приїхали близько 100 студентів з усієї області для привітань та обміну досвідом. На церемонії нагородження були присутні журналісти різних телевізійних каналів, у тому числі й білоцерківський телеканал «Крокус». Ці студенти не тільки активно навчаються, а й беруть активну участь у громадському житті.

Стипендія Голови Київської обласної адміністрації започаткована ще у 2003 році. Це відзнака студентам, які мають досягнення у різних галузях життя. «Це такий формат, коли потрібно акцентувати увагу на важливості стипендіатів, тому що це молоді люди, які вибороли таку першість у науковій діяльності, громадській та патріотичній діяльності», – наголосила керівниця управління КОДА Марина Миколаївна Попатенко. І додала: «Організатори, відповідно, хотіли відзначити, нагородити і показати всьому студентству, чого можна досягти, як можна формувати потужне студентство Київської області».

Відкрив даний захід з привітальним словом заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань міста Буча Шепетько Сергій Анатолійович. З молоддю також спілкувався Ярема Олександр Йосипович – колишній заступник міністра молоді та спорту України (2015 р.), нині – голова молодіжної політики. Виступали й лідери молодіжних рад та різних студентських організацій.

У Білоцерківському національному аграрному університету в цьому році номінантом на отримання стипендії Голови КОДА з числа претендентів став студент факультету ветеринарної медицини Вакула Богдан, який, крім відмінного навчання, є переможцем олімпіад з різних предметів, є активним у громадській діяльності, а саме – волонтерстві, культурно-масовому житті та ін.

Почесним та яскравим було нагородження талановитих студентів різних університетів та коледжів України.

Бажаємо їм подальших успішних і творчих років життя, відмінного навчання, наснаги і здійснення мрій та задумів на благо нашої України.

Сахнюк В.В., декан ФВМ

Соловйова Л.М., Тишківський М.Я., заступники декана