Цікава і повчальна практика навчальна

На факультеті ветеринарної медицини БНАУ навчальна практика завжди є дуже важливим етапом у формуванні професійного мислення майбутнього лікаря ветеринарної медицини. Тому студенти з неабияким ентузіазмом та бажанням набувають тут практичних навичок та досвіду.

Базами для проходження навчальної практики, в першу чергу, є Навчально-виробничий центр Білоцерківського національного аграрного університету, а також віварій факультету ветеринарної медицини, особисті господарства та ТОВ «Музей живої природи флори і фауни «Олександрія» м. Біла Церква.

Тому, на певних об’єктах нами були проведені клінічні дослідження тварин та птиці, а також відбір проб для копрологічних досліджень на навчальній практиці з паразитології студентами 3(Б) курсу (3 і 4 групи) і доцентом кафедри паразитології та фармакології Соловйовою Людмилою Миколаївною.

Після цього на кафедрі паразитології та фармакології ФВМ проведені лабораторні дослідження відібраних проб. Згідно з  отриманими результатами, з відчуттям практикуючого фахівця, студенти вчилися надавати рекомендації щодо лікувальних та профілактичних заходів за паразитарних хвороб, виявлених у тварин та птиці.

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології