Декану факультету ветеринарної медицини Сахнюку В.В. наші щирі вітання в день народження!

Сьогодні, 10 жовтня, декан факультету ветеринарної медицини, святкує день народження. Ми сердечно вітаємо нашого декана, доктора ветеринарних наук, професора Сахнюка Володимира Володимировича з приємною датою в житті!

Шановний Володимире Володимировичу! Ми щиро цінуємо Вашу високу працездатність, вимогливість до себе, принциповість, організаторський талант та невичерпну творчу енергію. Ваша людяність, цілеспрямованість, відданість своїй справі гідні захоплення та поваги.

Ваш науковий здобуток і професіоналізм у роботі на педагогічній та науковій ниві заслуговують високої оцінки та поваги далеко за межами нашого благословенного краю. Впевнені, що Ваш життєвий досвід та авторитет й надалі активно сприятимуть розвитку нашого факультету та університету. І нехай рідний факультет гордістю лиш буде, нехай ніщо азарт в душі Вашій не остудить!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, натхнення, невтомного творчого пошуку, реалізації всіх сміливих задумів, здійснення високих мрій та сподівань. Нехай Вас підтримують i надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. Хай доля підносить Вам дарунки, яких щиро прагне Ваша душа.

З повагою, колектив факультету ветеринарної медицини