Демократичні вибори студентського декана на факультеті ветеринарної медицини

Деякі студентські декани на передвиборчих дебатах обіцяють: «Я покладу кінець проблемам студентів, організую найкращі урочисті заходи …». Але ж потім, на жаль, правдивими виявляються тільки перші три слова. Та це не про нас! Це не про БНАУ!

16 вересня відбулися вибори нового голови студентської ради. На посаду претендували чотири найвідповідальніші студенти університету: Стоян Олег Михайлович (3 група 1 курсу СПМ), Дорошенко В’ячеслав Олександрович (5 група 3М курсу), Мотузов Володимир Юрійович (4 група 2М курсу) і Ізюмський Владислав Валерійович (2 група 2 курсу СПБ).

Кожен претендент виступив з промовою перед студентською аудиторією, в якій виклав свої думки та ідеї щодо покращення навчання студентів і роботи студентської ради. Вислухавши кандидатів та поставивши їм запитання, після голосування Мотузов Володимир і Ізюмський Владислав, за кількістю набраних голосів, не пройшли у наступний виборчий тур. Їм було запропоновано обійняти інші посади в студентській раді.

На заключному етапі голосування Стоян Олег отримав 13 голосів – «ЗА» і 7 – «ПРОТИ», а Дорошенко В’ячеслав – 20 голосів – «ЗА» і 3 – «ПРОТИ». Представники деканату у голосуванні участі не брали. Таким чином, головою студентської ради, нашим студентським деканом, обраний Дорошенка В’ячеслава Олександровича.

Хочемо побажати сил, наснаги і терпіння нашому новому кошовому отаману, а в нашій підтримці нехай не сумнівається, адже всі ми хочемо успішного розвитку та процвітання нашому рідному факультету.

Члени студентської ради ФВМ