ENG | УКР |

День економіста!

 

19 жовтня у рамках святкування «Дня Економіста», започаткованого на кафедрі економіки та економічної теорії, відбувся конкурс стінгазет на тему «Моя спеціальність – моє життя» та науково-методичний семінар на тему «Формування мотивації студентів до освоєння майбутньої професії» для студентів 1-6 курсів спеціальності «Економіка».

На захід завітали випускники 2016 року – молоді, амбітні та успішні економісти: Кулик Іван, Майстренко Яна, Пархоменко Катерина, які працюють у приватному та державному секторах економіки і за досить короткий час пройшли шлях від економіста до заступника директора (Кулик Іван і Пархоменко Катерина) та від касира до провідного економіста (Майстренко Яна).

У ході зустрічі випускники, цікаві доповіді яких викликали активне обговорення серед студентів, поділились «рецептами успіху» для майбутніх економістів: якщо є знання і прагнення до професійного розвитку, кар'єра буде складатися успішно – це висока заробітна плата, упевненість у завтрашньому дні, престиж і можливість до самореалізації.

Декан економічного факультету, д.е.н., професор І.М. Паска підкреслив, що, найефективнішу стратегію розвитку підприємства може запропонувати тільки економіст. Знизились доходи? Економіст визначить, чому це відбулося, знайде «проблемні» місця і запропонує оптимальне рішення. Без економістів ефективне управління було б неможливим. В Уряді, Міністерстві економічного розвитку й торгівлі, аналітичних центрах, наукових інститутах економісти вирішують глобальні задачі з формування економічної політики країни, складають економічні прогнози, оцінюють темпи зростання галузей.

По завершеню науко-методичного семінару студентами були визначені переможці конкурсу стінгазет: І місце – Палатка Ганна (3 курс), ІІ місце – Кириленко Діана (1 курс), ІІІ місце – Владімірова Олеся, яким були вручені грамоти та цінні призи.

Отже, якщо любите математику, маєте організаторський хист, уважні й акуратні та володієте іноземною мовою, економіст – Ваша майбутня професія!

                                                         

Бабицька О.О., канд. екон. наук, асистент кафедри економіки та економічної теорії